Aktualności

Ćwiczyliśmy pod kierunkiem sensei’a Pascala Durchon Ćwiczyliśmy pod kierunkiem sensei’a Pascala Durchon

Kolejny staż sensei'a Pascala Durchon za nami. Aikidocy z Warszawy, Łodzi, Kielc i Płocka ćwiczyli formy kumijo oraz zastosowania na bazie ude kime nage z shomen uchi i jodan tsuki. Studiowaliśmy kreowanie momentu spotkania i wykorzystanie go do mocnej, ale nieagresywnej odpowiedzi na atak. Szukaliśmy spontanicznej, intuicyjnej reakcji.

Czytaj dalej

Pascal Durchon ponownie w Warszawie – 9 marca 2024 r. Pascal Durchon ponownie w Warszawie – 9 marca 2024 r.

Zapraszamy serdecznie na staż z niezwykłym człowiekiem, nauczycielem, aikidoką! Pascal Durchon po czterech latach przerwy powraca 9 marca 2024 r. [...]

Czytaj dalej

Kolejny obóz letni w Starej Kamienicy na Pogórzu Izerskim Kolejny obóz letni w Starej Kamienicy na Pogórzu Izerskim

Zapraszamy na obóz letni aikido i kenjutsu, który w tym roku odbędzie się ponownie w Starej Kamienicy w dniach 29 lipca – 4 sierpnia 2024[...]

Czytaj dalej

Staż sensei’a Andrzeja Bazylko w Kielcach 25 listopada 2023 r. Staż sensei’a Andrzeja Bazylko w Kielcach 25 listopada 2023 r.

25 listopada 2023 r. odbył się w klubie JAF w Kielcach staż sensei'a Andrzeja Bazylko. Ćwiczyliśmy podstawową serię kata Kashima no Tachi [...]

Czytaj dalej

Staż sensei’a Andrzeja Bazylko w Krakowie 30 września 2023 r. Staż sensei’a Andrzeja Bazylko w Krakowie 30 września 2023 r.

30 września 2023 r. w klubie Onshin w Krakowie odbył się staż sensei'a Andrzeja Bazylko. Ćwiczyliśmy podstawowe akcje Kashima no Tachi – Kihon Dachi oraz wprowadzenie do akcji z większego dystansu z odwróceniem sytuacji przegranej – Ura Dachi.

Czytaj dalej

Już wkrótce staż sensei’a Andrzeja Bazylko w Krakowie Już wkrótce staż sensei’a Andrzeja Bazylko w Krakowie

Zapraszamy wszystkich chętnych na staż sensei'a Andrzeja Bazylko w Krakowie 30 września 2023 r. W programie aikido i Kashima no Tachi oraz egzaminy na stopnie dan. Spotkajmy się na macie!

Czytaj dalej

Zapraszamy na treningi w nowym sezonie 2023/2024 Zapraszamy na treningi w nowym sezonie 2023/2024

Serdecznie zapraszamy na treningi aikido w sezonie 2023/2024, które rozpoczynamy w poniedziałek 4 września 2023 r. o godzinie 18:30 na w dojo na ulicy Targowej 64. Prowadzimy treningi aikido zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych oraz treningi kenjutsu Kashima Shin Ryu.

Czytaj dalej

Aikido i Kashima no Tachi w Starej Kamienicy Aikido i Kashima no Tachi w Starej Kamienicy

W dniach 10-16 lipca 2023 r. spotkaliśmy się w Starej Kamienicy, żeby poćwiczyć aikido, kenjutsu, jo vs ken, batto jutsu, tachi dori, tanto dori. Bogaty program, zacne towarzystwo osób ćwiczących z Aikido Andrzej Bazylko, Onshin, Aikido JAF, Anshin Dojo Aikido i Fudoshin Aikido

Czytaj dalej

Staż końcoworoczny w Puteaux (Francja) Staż końcoworoczny w Puteaux (Francja)

W dniach 3-7 lipca 2023 r. odbył się w Puteaux kolejny staż końcowoworoczny dla uczniów sensei'a Pascala Durchon z Puteaux Aikido, Aikido Club Carrière-sur-Seine i Aikido Club d'Eragny

Czytaj dalej

XIII Krajowy Staż Techniczny PFA – Hiroyuki Namba (7 dan) XIII Krajowy Staż Techniczny PFA – Hiroyuki Namba (7 dan)

13-14 maja 2023 r. odbył się XIII Krajowy Staż Techniczny PFA, tym razem pod kierunkiem sensei'a Hiroyuki Namba (7 dan). Sensei Namba, uczeń sensei'a Seishiro Endo (8 dan)

Czytaj dalej

Obóz letni w Górach Izerskich – Stara Kamienica 2023 Obóz letni w Górach Izerskich – Stara Kamienica 2023

Zapraszamy na letni obóz aikido i kenjutsu, który w tym roku odbędzie się w Starej Kamienicy na Pogórzu Izerskim w dniach 10 – 16 lipca 2023 r. Piękna okolica, dobrzy ludzie i Budo dla tych, którym nie jest wszystko jedno.

Czytaj dalej

Zapraszamy na staż końcoworoczny do Puteaux Zapraszamy na staż końcoworoczny do Puteaux

Zapraszamy na staż końcoworoczny w Puteaux podsumowujący zajęcia aikido i kenjutsu prowadzone przez sensei'a Pascala Durchon w sezonie 2022/2023. Staż poprowadzą wspólnie, jak co roku, sensei Pascal Durchon i sensei Andrzej Bazylko.

Czytaj dalej