Aktualności

Kolejny staż Sensei’a Andrzeja Bazylko w Łodzi Kolejny staż Sensei’a Andrzeja Bazylko w Łodzi

Sensei Andrzej Bazylko (5 dan) poprowadził w dniach 10-11 czerwca 2017 r. kolejny staż w Łodzi. Podczas stażu pracowano nad kontrolą środka ciężkości i efektywnością ataku.

Czytaj dalej

Staż z sensei’em Minoru Inaba w Bad Saarow Staż z sensei’em Minoru Inaba w Bad Saarow

Sensei Andrzej Bazylko miał zaszczyt uczestniczyć w dniach 20 – 23 maja 2017 r. w stażu prowadzonym w Bad Saarow w Niemczech przez sensei'a Minoru Inaba – mistrza Kashima Shin Ryu

Czytaj dalej

VII ogólnopolskie seminarium Kashima Shin Ryu VII ogólnopolskie seminarium Kashima Shin Ryu

W dniach 30 kwietnia – 2 maja 2017 r. odbyło się w Wałczu siódme ogólnopolskie seminarium Kashima Shin Ryu prowadzone przez Andrzeja Bazylko (5 dan aikido, chuden Kashima Shin Ryu) i Adama Radeckiego (4 dan aikido, chuden Kashima Shin Ryu)

Czytaj dalej

Sensei Pascal Durchon po raz trzydziesty w Warszawie Sensei Pascal Durchon po raz trzydziesty w Warszawie

11 marca 2017 r. mieliśmy okazję gościć po raz trzydziesty sensei'a Pascala Durchon (6 dan). Tym razem ćwiczyliśmy podstawowe formy kumijo w reakcji na atak choku tsuki.

Czytaj dalej

Justyna Waśniewska – 2 dan, Piotr Ożdziński – 3 dan Justyna Waśniewska – 2 dan, Piotr Ożdziński – 3 dan

Wielkie gratulacje dla Justyny! Czasami trzeba pokonać sporo przeciwności losu, żeby do czegoś dojść, ale sukces po wielu trudach bardziej cieszy. Gratulacje również dla Piotra Ożdzińskiego, ucznia Jacka Czerniachowicza, który uzyskał stopień 3 dan.

Czytaj dalej

Staż sojutsu Kashima Shin Ryu Staż sojutsu Kashima Shin Ryu

17 grudnia 2016 r. odbył się pierwszy staż Kashima Shin Ryu sojutsu prowadzony przez sensei'a Andrzeja Bazylko, przeznaczony dla osób zaawansowanych w kenjutsu.

Czytaj dalej

Staż kenjutsu Kashima Shin Ryu – kihon dachi i ura dachi Staż kenjutsu Kashima Shin Ryu – kihon dachi i ura dachi

11 grudnia 2016 r. odbył się drugi staż Kashima Shin Ryu, prowadzony przez sensei'a Andrzeja Bazylko, przeznaczony dla osób zaawansowanych w kenjutsu.

Czytaj dalej

Polscy liderzy Kashima Shin Ryu u sensei’a Minoru Inaba w Shiseikanie Polscy liderzy Kashima Shin Ryu u sensei’a Minoru Inaba w Shiseikanie

Andrzej Bazylko, Tomasz Sowiński i Adam Radecki – polscy liderzy Kashima Shin Ryu gościli w dniach 5 – 11 listopada 2016 r. w Shiseikanie w Tokio na zaproszenie sensei'a Minoru Inaba

Czytaj dalej

Shihan Seishiro Endo poprowadził pierwszy staż w Polsce Shihan Seishiro Endo poprowadził pierwszy staż w Polsce

W dniach 12 – 16 października 2016 r. sensei Seishiro Endo (8 dan) po raz pierwszy poprowadził seminarium w Polsce. Tym samym mieliśmy kilkanaście godzin aikido na najwyższym poziomie

Czytaj dalej

Nowy sezon 2016/2017 Nowy sezon 2016/2017

Serdecznie zapraszamy na treningi w sezonie 2016/2017, które rozpoczynamy w poniedziałek 5 września 2016 r. o godzinie 19:00 w dojo w Warszawie na sali gimnastycznej liceum im. S. Staszica.

Czytaj dalej

Staż aikido – Shihan Seishiro Endo Staż aikido – Shihan Seishiro Endo

W dniach 12 – 16 października odbędzie się w Piasecznie i w Warszawie staż pod kierunkiem shihana Seishiro Endo (8 dan). Sensei Endo poprowadzi w dniach 15 – 16 października 2016 r.

Czytaj dalej

Obóz w Sielnicy 2016 Obóz w Sielnicy 2016

W dniach 16 – 25 lipca 2016 r. uczestniczyliśmy w obozie aikido i kenjutsu w Sielnicy. Pracowaliśmy nad utrzymaniem i wykorzystaniem kontaktu w akcji

Czytaj dalej