Aktualności

Ewa Bazylko – 1 dan Ewa Bazylko – 1 dan

Serdeczne gratulacje dla Ewy! Świetny egzamin! To pierwszy stopień na trudnej drodze, pełnej ograniczeń i przeciwności losu.

Czytaj dalej

VI Krajowy Staż Techniczny PFA VI Krajowy Staż Techniczny PFA

11 czerwca 2016 roku odbył się Opolu, w ramach obchodów 40-lecia aikido w Polsce, VI Krajowy Staż Techniczny PFA. W ramach stażu członkowie Rady Technicznej PFA, w tym sensei Andrzej Bazylko, zaprezentowali krótkie pokazy

Czytaj dalej

VI ogólnopolskie seminarium Kashima Shin Ryu VI ogólnopolskie seminarium Kashima Shin Ryu

9 kwietnia 2016 r. odbyło się w Warszawie szóste ogólnopolskie seminarium Kashima Shin Ryu prowadzone przez Andrzeja Bazylko (5 dan aikido, chuden Kashima Shin Ryu)

Czytaj dalej

Pascal Durchon ponownie w Warszawie Pascal Durchon ponownie w Warszawie

Mieliśmy przyjemność gościć w Warszawie sensei'a Pascala Durchon (6 dan), który poprowadził staż kenjutsu i aikido, podkreślając rolę osoby atakującej.

Czytaj dalej

Egzaminy na stopnie kyu Egzaminy na stopnie kyu

Od dnia 1 września 2015 r. będzie w klubie obowiązywał, zgodnie z nowymi przepisami Polskiej Federacji Aikido, nowy program egzaminów na stopnie kyu.

Czytaj dalej

Nowy sezon 2015/2016 Nowy sezon 2015/2016

Serdecznie zapraszamy na treningi w sezonie 2015/2016, które rozpoczynamy w poniedziałek 7 września 2015 r. o godzinie 19:00 w dojo w liceum im. S. Staszica.

Czytaj dalej

V Krajowy Staż Techniczny PFA V Krajowy Staż Techniczny PFA

13 czerwca 2015 roku odbył się we Włocławku V Krajowy Staż Techniczny PFA, który zainaugurował obchody 25-lecia Polskiej Federacji Aikido. [...]

Czytaj dalej

Czytaj dalej

Staż Alice Feneyrols w Warszawie Staż Alice Feneyrols w Warszawie

Zapraszamy serdecznie na staż Alice Feneyrols (4 dan aikido Aikikai, Kashima Shin Ryu shoden) – uczennicy sensei'a Pascala Durchon

Czytaj dalej

Czytaj dalej

Czytaj dalej

Czytaj dalej