Aktualności

Obóz letni w Górach Izerskich – Stara Kamienica 2023 Obóz letni w Górach Izerskich – Stara Kamienica 2023

Zapraszamy na letni obóz aikido i kenjutsu, który w tym roku odbędzie się w Starej Kamienicy na Pogórzu Izerskim w dniach 10 – 16 lipca 2023 r. Piękna okolica, dobrzy ludzie i Budo dla tych, którym nie jest wszystko jedno.

Czytaj dalej

Zapraszamy na staż końcoworoczny do Puteaux Zapraszamy na staż końcoworoczny do Puteaux

Zapraszamy na staż końcoworoczny w Puteaux podsumowujący zajęcia aikido i kenjutsu prowadzone przez sensei'a Pascala Durchon w sezonie 2022/2023. Staż poprowadzą wspólnie, jak co roku, sensei Pascal Durchon i sensei Andrzej Bazylko.

Czytaj dalej

Staż sensei’a Andrzeja Bazylko w Kielcach Staż sensei’a Andrzeja Bazylko w Kielcach

Sensei Andrzej Bazylko poprowadził 28 października 2022 r. trening klubowy, a 29 października 2022 r. staż w Kieleckim Klubie Aikido JAF.

Czytaj dalej

XII Krajowy Staż Techniczny PFA XII Krajowy Staż Techniczny PFA

4 czerwca 2022 r. odbył się w Poznaniu kolejny Krajowy Staż Techniczny Polskiej Federacji Aikido. Treningi prowadzili członkowie Rady Technicznej PFA: Andrzej Bazylko, Tomasz Sowiński, Paweł Olesiak, Wojciech Drąg.

Czytaj dalej

Aikido dla Ukrainy Aikido dla Ukrainy

4 marca i 8 kwietnia 2022 r. zebraliśmy się na wspólnych treningach prowadzonych przez instruktorów warszawskich klubów Romana Hoffmanna (6 dan), Andrzeja Bazylko (6 dan), Tomasza Sowińskiego (6 dan), Przemysława Gawrońskiego (6 dan), Sławomira Szewczyka (5 dan) i Pawła Dymusa (5 dan), żeby zebrać pieniądze dla uchodźców z Ukrainy.

Czytaj dalej

Shoden Kashima no Tachi Shoden Kashima no Tachi

Mam zaszczyt poinformować, w imieniu sensei'a Minoru Inaby i własnym, że następujące osoby zostały uhonorowane stopniem Shoden Kashima no Tachi: Jacek Czerniachowicz, Janusz Biegas, Dominika Korzeniowska, Robert Kudelski, Piotr Ożdziński i Ewa Bazylko.

Czytaj dalej

Ewa Bazylko i Błażej Popielski – sandan Ewa Bazylko i Błażej Popielski – sandan

Wielkie gratulacje dla Ewy i Błażeja! Drogą Budo każdy kroczy sam, ale dobrze mieć przewodnika lub kogoś, kto nam towarzyszy, udzieli wsparcia w trudnych chwilach, z kim można wymienić doświadczenia.

Czytaj dalej

Zmarł sensei Shigeho Tanaka Zmarł sensei Shigeho Tanaka

Dla mnie nie jest ważne, żeby wśród moich uczniów byli sławni ludzie. Nie o to też chodzi, żeby ktoś kto ćwiczy aikido czy Kashima Shin Ryu był sławny z tego, że był moim uczniem.

Czytaj dalej

Andrzej Bazylko – Kashima No Tachi Okuden Andrzej Bazylko – Kashima No Tachi Okuden

W listopadzie 2019 r w Meiji Jingu Shiseikan Budojo mistrz Kashima No Tachi sensei Minoru Inaba nadał sensei'owi Andrzejowi Bazylko stopień Kashima No Tachi Okuden.

Czytaj dalej

Zapraszamy na treningi w nowym sezonie 2019/2020 Zapraszamy na treningi w nowym sezonie 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na treningi aikido w Warszawie w sezonie 2019/2020, które rozpoczynamy w piątek 6 września 2019 r. o godzinie 18:30 w dojo na sali gimnastycznej szkoły podstawowej nr 32 na ulicy Niskiej 5.

Czytaj dalej

Promocja po latach – Bernard Wiśniewski – shodan Promocja po latach – Bernard Wiśniewski – shodan

Serdeczne gratulacje dla Bernarda! Konsekwencja godna pochwały. Determinacja w osiąganiu zamierzonego celu. Zakończenie jednego etapu stwarza możliwości rozpoczęcia nowego.

Czytaj dalej

Sensei Andrzej Bazylko w Krakowie Sensei Andrzej Bazylko w Krakowie

Sensei Andrzej Bazylko poprowadził w dniach 18-19 maja 2019 r. drugi staż w Krakowskim Klubie Aikido Onshin. Staż obejmował techniki aikido oraz Kashima Shin Ryu kenjutsu.

Czytaj dalej