Aikido Andrzej Bazylko
Aikido Andrzej Bazylko Warszawa - efektywne nauczanie aikido, skuteczna samoobrona, aikido dla dzieci, aikido dla młodzieży, nauczanie aikido dzieci młodzieży i dorosłych, skuteczna obrona przed każdym rodzajem ataku

Zapraszamy na treningi w nowym sezonie 2018/2019

Serdecznie zapraszamy na treningi aikido w Warszawie w sezonie 2018/2019, które rozpoczynamy w poniedziałek 12 września 2018 r. o godzinie 18:00 w dojo na sali gimnastycznej szkoły podstawowej nr 32. Prowadzimy zarówno treningi aikido dla dzieci, jak i treningi aikido dla dorosłych. Dla chętnych również treningi kenjutsu czyli miecza japońskiego według Kashima Shin Ryu.

Treningi aikido w Sulejówku Miłosnej w dojo w Ochotniczej Straży Pożarnej  rozpoczynamy we wtorek 11 września 2018 r. o godzinie 17:00. W Sulejówku Miłosnej również prowadzimy zajęcia aikido dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia z Kashima Shin Ryu kenjutsu odywają się tylko w Warszawie.

Na zajęcia można zapisać się w dowolnej chwili przez cały rok szkolny. Pierwszy trening jest gratis.

Zajęcia, tak dla dzieci, jak i dla dorosłych, zarówno w Warszawie jak i w Sulejówku, prowadzone są na każdym poziomie zaawansowania. Zapraszamy serdecznie zarówno osoby początkujące, jak i te mające już doświadczenie.